Grand Riverside 4brs 5bed Bến Vân Đồn

278-283 Bến Vân Đồn Grand Riverside, District 4, 700000 Ho Chi Minh City, Vietnam·Op de kaart bekijken

Uitzonderlijk64 beoordelingen
9,7
Prijzen bekijken
Prijzen bekijken
1 / 16
Incheckenvanaf 15:00
Uitcheckentot 11:00
Parkeren✕ Niet aanwezig
WiFi✓ Gratis
Huisdieren✕ Niet toegestaan
OntbijtNiet vermeld

Beschrijving

Grand Riverside 4brs 5bed Bến Vân Đồn is een appartement in District 4 van Ho Chi Minh City, ongeveer 1,2 km van het stadscentrum, met indelingen met vier slaapkamers en balkons met uitzicht over de stad. Het past bij gezinnen en groepen die een zelfstandige uitvalsbasis willen, met een woonkamer, een volledige keuken en meer dan één badkamer, in plaats van een enkele hotelkamer.

Elke eenheid is airconditioned en heeft tegelvloeren, geluidsisolerende muren, een flatscreen-tv en een zitgedeelte. De keukens zijn volledig uitgerust met een kookplaat, een koelkast, een magnetron, een elektrische waterkoker en keukengerei, en elk appartement heeft een eigen wasmachine. Het receptiepersoneel spreekt Engels en Vietnamees, het gebouw heeft een lift en 24-uurs beveiliging, en WiFi is gratis in alle ruimtes. Er wordt dagelijks schoongemaakt en het pand biedt een luchthavenshuttle.

De omgeving is residentieel, met cafés en restaurants binnen 50 m, park Khanh Hoi op 450 m en de internationale luchthaven Tan Son Nhat op 6,3 km.

Kamers

4 kamertypes · 40–45 m²

Elk appartement in het gebouw is zelfstandig, met een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken, een eettafel en een eigen badkamer. Alle appartementen zijn airconditioned, met geluidsisolerende muren en een flatscreen-tv. De vier kamertypes verschillen vooral in grootte en aantal slaapkamers. Het Appartement en het Vierkamerappartement van 40 m² hebben beide vier slaapkamers, vijf grote king-size bedden en plaats voor tien gasten.

Het Driekamerappartement met balkon is met 45 m² een van de grootste, met drie slaapkamers, drie badkamers en vier bedden voor maximaal acht gasten. Het Vierkamerappartement van 45 m² komt qua indeling en capaciteit overeen met de versie van 40 m², dus die extra vijf vierkante meter is het enige verschil. Gezinnen en groepen die meer ruimte willen om zich uit te spreiden, vinden de grotere eenheden de meest comfortabele keuze.

Appartement — Grand Riverside 4brs 5bed Bến Vân Đồn

Appartement

40 m² Max. 10 gasten 5 grote bedden (King size)
BalkonStadszichtWasmachine

Met 40 m² heeft dit Appartement vier slaapkamers met in totaal vijf grote king-size bedden, en één slaapkamer met twee bedden heeft een eigen badkamer. Een wasmachine, een eettafel en een bidet maken de eenheid compleet, die tot tien gasten onderbrengt.

Prijzen bekijken
Driekamerappartement met balkon — Grand Riverside 4brs 5bed Bến Vân Đồn

Driekamerappartement met balkon

45 m² Max. 9 gasten 2 grote bedden (King size) en 2 extra grote tweepersoonsbedden (Super-king size)
BalkonStadszichtBad

Met 45 m² heeft dit appartement drie slaapkamers en drie badkamers, met vier bedden voor maximaal acht gasten: twee grote king-size en twee extra grote super-king. De badkamers hebben een bad, wat de andere eenheden als bad of douche aanbieden, en het balkon kijkt uit over de stad.

Prijzen bekijken
Vierkamerappartement — Grand Riverside 4brs 5bed Bến Vân Đồn

Vierkamerappartement

40 m² Max. 10 gasten 5 grote bedden (King size)
EettafelBidetGeluidsisolatie

De versie van 40 m² van het Vierkamerappartement heeft vier slaapkamers met vijf grote king-size bedden en plaats voor tien gasten. De twee badkamers bieden een bad of douche en een bidet, en handdoeken, slippers en een haardroger zijn aanwezig. Het verschilt van de versie van 45 m² alleen in grootte.

Prijzen bekijken
Vierkamerappartement — Grand Riverside 4brs 5bed Bến Vân Đồn

Vierkamerappartement

45 m² Max. 10 gasten 5 grote bedden (King size)
BalkonEettafelBad of douche

Met 45 m² is dit het grootste van de twee Vierkamerappartementen, met dezelfde vier slaapkamers, vijf grote king-size bedden en plaats voor tien. Het heeft hetzelfde balkon, dezelfde eettafel en wasmachine als de eenheid van 40 m², dus de extra ruimte is de reden om deze te kiezen voor een groep die meer ruimte wil.

Prijzen bekijken

Voorzieningen

43 voorzieningen
Balkon
Keuken
Eigen badkamer
Gratis WiFi
Luchthavenshuttle
Uitzicht
Gezinskamers
Airconditioning
Niet-rokerskamers
Wasmachine

De keukens en wasfaciliteiten maken de appartementen praktisch voor verblijven van meerdere nachten: een kookplaat, een koelkast, een magnetron, een elektrische waterkoker, keukengerei en een eettafel, met een wasmachine in elke eenheid. De badkamers hebben een bidet en een bad of douche, en handdoeken, slippers en een haardroger zijn aanwezig. Extra handdoeken en lakens worden apart in rekening gebracht.

Het gebouw heeft een lift, 24-uurs beveiliging, een alarmsysteem en een koolmonoxidedetector, en de volledige eenheid is rolstoeltoegankelijk. Dagelijkse huishouding en wasserij worden aangeboden. Roken is beperkt tot een aangewezen gebied, en er zijn niet-rokerskamers. Gratis WiFi is beschikbaar in alle ruimtes, en de appartementen hebben een flatscreen-tv en internetdiensten.

Het pand biedt een luchthavenshuttle en gezinskamers, maar er is geen parkeergelegenheid op het terrein, dus wie met de auto komt, moet dit van tevoren plannen. Airconditioning en geluidsisolerende muren zijn standaard in de eenheden, en elk appartement heeft een balkon.

Algemeen

  • Volledig rolstoeltoegankelijke eenheid
  • Balkon
  • Privéappartement in gebouw
  • Luchthavenshuttle
  • Dagelijkse huishouding
  • Wasserij
  • Aangewezen rookgebied
  • Airconditioning
  • Geluidsdichte kamers
  • Lift
  • Gezinskamers
  • Niet-rokerskamers
  • Alarmsysteem
  • 24-uurs beveiliging
  • Koolmonoxidedetector

Op de kamer

  • Keuken
  • Kookplaat
  • Magnetron
  • Koelkast
  • Wasmachine
  • Elektrische waterkoker
  • Keukengerei
  • Eettafel
  • Eigen badkamer
  • Bidet
  • Haardroger
  • Bank
  • Zitgedeelte
  • Geluidsisolatie
  • Stadszicht

Media & techniek

  • Internetdiensten
  • Flatscreen-tv
  • Tv

Het gebouw ligt aan Bến Vân Đồn, een weg in District 4 op de zuidelijke oever van de Saigon-rivier. De meeste straten eromheen zijn residentieel. Cafés en restaurants liggen binnen 50 m, de katholieke kerk Vinh Hoi is 150 m verderop en het kinderencentrum Nhà Thiếu Nhi Quận 4 ligt op 250 m. De markt Chợ Cô Giang ligt op 300 m, een korte wandeling voor verse producten en dagelijkse boodschappen. De Pagode Long Buu en de Minh Tan Drie Religies-tempel bevinden zich ook in de directe omgeving.

Het stadscentrum ligt 1,2 km van het gebouw, de internationale luchthaven Tan Son Nhat op 6,3 km en het Station Saigon, het eindpunt van de noord-zuidtreinen, op 3,1 km. Het busstation Bến xe Sài Gòn ligt op 1,1 km van het pand. Er is geen parkeergelegenheid op het terrein, dus een taxi of een app-auto, die je tot aan de ingang kan brengen, is de eenvoudigste manier om met bagage aan te komen.

Voor een langere wandeling ligt park Khanh Hoi op 450 m en het Kunstmuseum van Ho Chi Minh City op 950 m. De Nha Rong-kade, 1,3 km langs de rivier, is de plek waar Nguyen Tat Thanh, later bekend als Ho Chi Minh, in 1911 aan boord ging van een schip naar Frankrijk. Crescent-meer, 4,5 km verderop in het gebied Phu My Hung, is de bestemming voor een langere uitstap.

  • Katholieke kerk Vinh Hoi
    Katholieke kerk in de woonstraten dicht bij het gebouw.
    150 m
  • Kinderencentrum Nhà Thiếu Nhi Quận 4
    Cultureel centrum voor kinderen, handig als je met jongere gasten reist.
    250 m
  • Markt Chợ Cô Giang
    Lokale markt voor verse producten en dagelijkse boodschappen.
    300 m
  • Park Khanh Hoi
    Buurtpark voor een korte wandeling of rust.
    450 m
  • Kunstmuseum van Ho Chi Minh City
    Kunstmuseum voor een middagbezoek.
    950 m
  • Busstation Bến xe Sài Gòn
    Busstation voor intercitybussen buiten de stad.
    1,1 km

Is het iets voor jou?

Ja, als…

  • ✓je reist als gezin of als groep van maximaal tien personen, aangezien de vierkamerappartementen tien gasten in vijf grote bedden onderbrengen.
  • ✓je zelf wilt koken, want elk appartement heeft een kookplaat, een koelkast, een magnetron, een elektrische waterkoker en keukengerei.
  • ✓je een langer verblijf plant en je wasgoed in het appartement wilt wassen, want elke eenheid heeft een eigen wasmachine.
  • ✓je een balkon met stadszicht wilt, met airconditioning en geluidsisolerende muren in elk appartement.
  • ✓je dicht bij het centrum wilt zijn, want het gebouw ligt 1,2 km van het stadscentrum, met cafés binnen 50 m en een park op 450 m.

Misschien niet, als…

  • ✕je met de auto aankomt, want er is geen parkeergelegenheid op het pand.
  • ✕je de schadeborg niet contant kunt betalen, aangezien VND 3.000.000 bij aankomst contant wordt geïnd.
  • ✕je verwacht dat het ontbijt in de prijs zit, want ontbijt is niet inbegrepen in dit aanbod.
  • ✕je in elke badkamer een bad nodig hebt, want alleen het Driekamerappartement met balkon heeft badkamers met bad, terwijl de andere eenheden een bad of douche aanbieden.

Wat gasten zeggen

64 geverifieerde beoordelingen
9,7

Gasten geven de hoogste scores voor netheid en gratis WiFi, met personeel, omgeving en prijs-kwaliteit er vlak achter. Faciliteiten en comfort scoren iets lager, maar nog steeds zeer hoog.

Netheid10,0
Gratis WiFi10,0
Personeel9,9
Prijs-kwaliteit9,8
Ligging9,8
Comfort9,7
Faciliteiten9,7

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost een nacht bij Grand Riverside 4brs 5bed Bến Vân Đồn?

De prijzen bij Grand Riverside 4brs 5bed Bến Vân Đồn variëren met de data, het type appartement en het aantal gasten, dus er is geen vaste prijs te noemen. Bekijk het actuele tarief voor jouw data bij onze boekingspartners.

Hoe kom ik bij Grand Riverside 4brs 5bed Bến Vân Đồn?

Het appartement ligt aan Bến Vân Đồn in District 4, ongeveer 6,3 km van de internationale luchthaven Tan Son Nhat, en het pand biedt een luchthavenshuttle. Het busstation Bến xe Sài Gòn ligt op 1,1 km. Er is geen parkeergelegenheid op het terrein, dus het laatste stuk leg je het best af met een taxi of een app-auto. Inchecken kan van 15:00 tot 23:30, en het pand vraagt gasten hun verwachte aankomsttijd vooraf door te geven.

Wat is er in de buurt van Grand Riverside 4brs 5bed Bến Vân Đồn?

De dichtstbijzijnde plekken zijn de katholieke kerk Vinh Hoi, op 150 m, het kinderencentrum Nhà Thiếu Nhi Quận 4 op 250 m en de markt Chợ Cô Giang op 300 m. Park Khanh Hoi ligt op 450 m en het Kunstmuseum van Ho Chi Minh City op 950 m. Cafés en restaurants liggen binnen 50 m van het gebouw.

Is er een borg vereist bij Grand Riverside 4brs 5bed Bến Vân Đồn?

Ja. Grand Riverside 4brs 5bed Bến Vân Đồn vraagt een schadeborg van VND 3.000.000, contant bij aankomst. De borg wordt bij het uitchecken contant en volledig terugbetaald, na een controle van het appartement.

Kunnen een gezin of een grotere groep samen verblijven bij Grand Riverside 4brs 5bed Bến Vân Đồn?

Ja. De Vierkamerappartementen bieden plaats aan tien gasten over vier slaapkamers met vijf grote king-size bedden, en het Driekamerappartement met balkon biedt plaats aan maximaal acht gasten met vier bedden. Elke eenheid heeft een woonkamer en een eettafel, zodat een groep de ruimte kan delen in plaats van zich over afzonderlijke kamers te verdelen.

Heeft Grand Riverside 4brs 5bed Bến Vân Đồn een keuken en een wasmachine?

Ja. Elk appartement heeft een volledig uitgeruste keuken met een kookplaat, een koelkast, een magnetron, een elektrische waterkoker en keukengerei, en een wasmachine in de eenheid. Handdoeken en lakens zijn tegen een extra vergoeding beschikbaar, en het pand biedt dagelijkse huishouding en wasserij.

Is Grand Riverside 4brs 5bed Bến Vân Đồn geschikt voor gasten met beperkte mobiliteit?

Ja. De volledige eenheid is rolstoeltoegankelijk en het gebouw heeft een lift. Het receptiepersoneel van Grand Riverside 4brs 5bed Bến Vân Đồn spreekt Engels en Vietnamees, dus de aankomstregeling kan in beide talen besproken worden.

Grand Riverside 4brs 5bed Bến Vân Đồn · Foto’s (16)
9,7 Uitzonderlijk64 beoordelingen
Prijzen bekijken